V úterý 19. května jsme jeli s naší třídou na školní výlet do ekocentra v Horní Krupé, kde byl pro nás připraven program s názvem ,,Bydlí tu s námi stromy". Tento program probíhal nejen na zahradě centra, ale i na stezce ve volné přírodě. Děti tak měly možnost dozvědět s mnoho zajímavých informací o stromech. Výlet se dětem velmi líbil a z pobytu ve volné přírodě měly velkou radost.
Stínadla 1049,
584 01 Ledeč nad Sázavou