Upozornění pro rodiče

Vážení rodiče

S ohledem na prevenci a podporu dosud zavedených mimořádných opatření doporučujeme po dohodě se zřizovatelem:

• ponechat dítě doma – pokud starší sourozenec navštěvuje ZŠ a někdo ze zákonných zástupců s ním zůstává doma
  • ponechat dítě doma – pokud je matka na mateřské dovolené

Apelujeme na rodiče, aby své děti přiváděli do MŠ zdravé –  bez příznaků respiračního onemocnění. Učitelky budou provádět při přijímání dětí ranní filtr.

V pondělí 16. 3. nastoupí děti do svých mateřských škol. Na základě počtu dětí upřesníme organizaci provozu mateřské školy v průběhu dne ( možnost omezeného provozu v jedné z mateřských škol – tento režim jsme zavedli již v průběhu jarních prázdnin ).

Jarmila Dvořáková

ředitelka Mateřské školy